Veletrh

Nové řady sprchových koutů SLIDE a AQVA na BVV

          Ve dnech 24. - 28.4. 2012 jsme Vám v naší expozici na Stavebním veletrhu Brno představili nové řady sprchových koutů AQVA a SLIDE od italského výrobce FORTE.

          Ve sprchových koutech AQVA a SLIDE se snoubí KVALITA, 100% FUNKČNOST a DESIGN z dílny italských návrhářů, kteří Vás při zachování všech praktických parametrů šokují krásou tvarů, kvalitou vybraných materiálů a širokým výběrem rozměrů, ze kterých si vybere opravdu každý, kdo chce mít ve své koupelně kus vyjímečné italské klasiky.

          Jelikož se jedná o naprostou novinku, nemáme ještě kouty AQVA a SLIDE zařazeny v nabídce na stránkách a v e-shopu HOPA. Po kliknutí na následující odkazy si můžete kouty prohlédnout, vybrat typ, rozměr, sklo a barvu rámu a poté si u nás na objednavky@hopa.cz závazně kout objednat. 

 Odkaz na kouty AQVA nalezneteZDE 

Odkaz na kouty SLIDE naleznete  - ZDE

 

         Dále jsme Vám zde představili i novou sanitární keramiku od předního italského výrobce AZZURRO CERRAMICA, která nabízí bohatý sortimen velmi kvalitních  a oceněných designových umyvadel, WC, bidetů, van, vaniček atd.. Produkty této keramičky si můžete prohlídnout na níže uvedeném odkazu.

Odkaz na keramiku AZZURRA nalezneteZDE

 

Pro objednávku či případné dotazy nás kontaktujte na adrese objednavky@hopa.cz

Tyto kouty jsme připraveni Vám dodat do  4-6 týdnů od závazné objednávky.

 

Naše expozice na SHK

veletrh2012