Celosvětově uznávaný design
Když jde funkčnost a precizní kvalita ruku v ruce s filosofií designu čistoty, lidé to ocení. Hladké elegantní linie nikdy neomrzí, jsou vysoce funkční a umožňují snadnou a rychlou údržbu. Tato filosofie se u našich klientů i odborníků shledala s velmi pozitivní odezvou. Důkazem je nejen neustále vzrůstající poptávka po výrobcích AZZURRA, ale také řada prestižních, celosvětově uznávaných ocenění. Mezi ně patří i nominace DESIGNPREIS na tzv. "Cenu všech cen".

Inovativní projekt "WATER SAVING"
Špičkoví designéři a nejnovější technologie vám ušetří až 70% vody při použití WC AZZURRA. Pyšní se spotřebou vody při spláchnutí až pouhých 2,7 litru. Čtyřčlenná domácnost tak uspoří týdně až 600 litrů vody! Více informací zde.

Více než 25 let zkušeností, nejnovější technologie. Sanitární keramika AZZURRA flexibilně reaguje na rychle se měnící tržní podmínky. Vývojové centrum vedené předními světovými designéry a techniky ukazuje způsoby, jakým lze skloubit vysokou efektivitu, zaměření na vzrůstající kvalitu materiálů, formální výzkum a technologické inovace.

Pro snazší údržbu keramiky doporučujeme používat náš přípravek NanoStar keramika

Odkaz na všechny série výrobce AZZURRA CERAMICA naleznete  - ZDE