Zrcadla z nabídky společnosti HOPA dělají čest rčení "zlaté české ručičky". Pozornost, která je při výrobě těchto českých zrcadel věnována každému detailu, je příkladná. Ať se rozhodnete pro standardní typ zrcadla nebo Vás zaujme špičkové zrcadlo s LED osvětlením, máte jistotu té nejlepší volby!

Zrcadla s přívodem elektrické energie splňují nejnáročnější požadavky normy EN 65908.

IP 44
, která je velmi důležitá pro bezpečnost Vás i Vaší rodiny. Vyberte si z široké nabídky nebo si od nás nechejte vyrobit jakékoliv zrcadlo přímo na míru. S koupelnovým vybavením HOPA si splníte i ty nejnáročnější požadavky na Váš vysněný domov.

CO je systém MHL IP44?

Vývoj systému MHL byl od počátku podřízen vysokým požadavkům našich zákazníků na bezpečnost, kvalitu a moderní design koupelnových zrcadel. Elektrovýbava zrcadla je zcela zakryta utěsněným bezpečnostím krytem, který brání průniku vody do systému. Díky této konstrukci získala řada MHL certifikaci špičkové laboratoře TÜV-SÜD. Jednotná hlobka pro tento typ zrcadla je 39 mm.

  • Zrcadla podsvětlená zářivkami, IP44

 Systém MHL je možné dovybavit řadou doplňků:

  • Topné fólie, bezdotykové, tahové, tlačítkové spínače, digitální ukazatele času, prosvětlené odkládací skleněné police, integrovaná zvětšovací kosmetická zrcátka apod.

 Co znamená krytí IP44?

Jedná se o stupeň ochrany před přístupem k nebezpečným částem, před vniknutím cizích pevných těles a především vody do elektrického systému svítidla. Jakékoliv koupelnové svítidlo (tj. i osvětlené zrcadlo) musí splňovat krytí IP44 - tj. ochranu proti stříkající vodě. IP44 znamená vysokou ochranu spotřebitele a pouze zrcadla s tímto označením mohou být používána v koupelně např. nad umyvadlem. Standardně vyráběná zrcadla s označením krytí IP20 mají nízkou ochranu uživatele a použití v koupelně představuje vysoké riziko úrazu elektrickým proudem.

Míra bezpečnosti dle standardu IP44 je u našich výrobků ověřena zkušebnou TÜV-SÜD. 

schema_zona_IP-44

 

Co je to DIODOORS® ?

Patentovaný systém DIODOORS® IP44 instalovaný do koupelnových zrcadel je zásadní novinkou na trhu koupelnových zrcadel. Spolu se zvýšením bezpečnosti výrobků díky využití velmi nízkého napětí 12V tato progresivní koncepce nabízí:

  • Neomezené možnosti tvarování výrobku
  • Neomezený rozsah osvětlených ploch, tvarování osvětlených ploch, variabilitu barev a intenzity prosvětlení
  • Koupelnová zrcadla se systémem DIODOORS® mohou být pouze 19mm tenká
  • Živnost úsporných LED diod dosahuje až 50.000 hodin provozu v optimálním režimu svícení.

Sendvičová konstrukce univerzálních desek diodoors® je tvořena nosnou masivní deskou (z LTD, MDF, masivního dřeva, PP, PE, polykarbonátu nebo jiného podobného masivního materiálu), krycí deskou (ze skla, zrcadlového skla, vinylového skla PP, PE nebo polykrabonátu s plnou nebo částečnou propustností světla) a dále elektrovýbavou, která je uzavřena mezi oběma deskami.

Výsledná tloušťka desky se pohybuje od min. 19 mm (bez osazeného trafa) výše, nejčastěji je vyžadována síla 19, 25 a 28 mm. Jednotná hloubka pro typy zrcadel, které naše firma nabízí je 29 mm (podkladní deska 25 mm + 4 mm zrcadlo).

Spínání osvětení je možné přímo na desce, a to buď z její hrany nebo skrze krycí desku. Vypínače je možné použít tlačítkové, kolébkové, nebo elektronické bezdotykové.

Napájení LED osvětlení v deskách o síle menší než 25 mm je řešeno externě umístěným transformátorem nebo síťovým adaptérem odpovídajícího výkonu. U desek síly 25 mm a více je možné integrovat transformátor přímo do desky.

Univerzální LED diodami prosvětlené nábytkové desky diodoors® nacházejí využití v celém spektru nábytkového a reklamního průmyslu, jsou žádány jako vhodný doplněk moderního interiéru.

Univerzální LED diodami prosvětlená nábytková deska diodoors® je ryze český výrobek a je patentově chráněny v celé EU. 

 

 LABE

LABEod 6 874 Kčod 5 680,99 Kčs LED osvětlením

VLTAVA

VLTAVAod 7 709 Kčod 6 371,07 Kčs LED osvětlením

ODRA

ODRAod 7 709 Kčod 6 371,07 Kčs LED osvětlením

BEČVA

BEČVAod 8 276 Kčod 6 839,67 Kčs LED osvětlením

MORAVA

MORAVA9 213 Kč7 614,05 Kčs LED osvětlením

LUŽNICE

LUŽNICE7 795 Kč6 442,15 Kčs LED osvětlením

OTAVA

OTAVA13 855 Kč11 450,41 Kčs LED osvětlením

VLÁRA

VLÁRA15 294 Kč12 639,67 Kčs LED osvětlením

BEROUNKA

BEROUNKAod 6 420 Kčod 5 305,79 Kčs LED osvětlením

BLANICE

BLANICEod 7 982 Kčod 6 596,69 Kčs LED osvětlením

NEŽÁRKA

NEŽÁRKAod 6 950 Kčod 5 743,8 Kčs LED osvětlením

OSLAVA

OSLAVAod 10 226 Kčod 8 451,24 Kčs LED osvětlením