Víc než obyčejná vana

Víc než obyčejná vana  - sprcha,
hydromasáže i relaxační terapie

Doplněním vany o sprchovou zástěnu získáte prostorově úspornou a výhodnou kombinaci vany a sprchového koutu. Podle nálady si sami zvolíte, zda máte chuť na rychlou sprchu nebo klasickou koupel. Pokud rádi relaxujete, určitě vyzkoušejte dostupné hydromasážní systémy, aromaterapii a chromoterapii, které obyčejnou vanu přemění na domácí wellness.

Akrylátové vany mají (kromě řady dalších předností) velkou výhodu v možnostech přizpůsobení přesně na míru vašim potřebám. Od řady jednotlivých doplňků (madla, podhlavníky apod.) až po ucelené systémy vanových zástěn.

 

Kvalitní vanová zástěna promění vaši vanu
v plnohodnotný sprchový koutjonio_detailPraktická kombinace vany a sprchy
Zejména v menších koupelnách či u rodin s dětmi se stává kombinace vany a sprchy velmi žádanou. Přináší komfort každodenního sprchování i klasické koupele na malém prostoru. Vanové zástěny je možné instalovat v nových i stávajících koupelnách. Pomáhají udržet podlahu v okolí vany suchou, čímž zabraňují nechtěnému uklouznutí, a šetří čas při údržbě koupelny. Díky široké nabídce tvarů, povrchů i materiálu lze zvolit ideální řešení pro konkrétní koupelnu. Podle vlastních preferencí můžete volit mezi zástěnami celoplastovými i skleněnými (včetně varianty s bezpečnostním sklem).

Praktickým pomocníkem je ochrana skel s názvem AQVACLEAN. Povrch je chráněn neviditelným filmem o tloušťce v řádu nanometrů. AQVACLEAN značně usnadňuje obvyklé čištění sprchy - nečistoty, mastnotu i vodní kámen lze setřít hadříkem i bez použití agresivních čisticích prostředků. Ošetření povrchu také zvyšuje odolnost proti oděru, poškrábání a nárazům a dopomáhá k vyššímu lesku. Životnost ochrany AQVACLEAN se pohybuje mezi 3-5 lety (v závislosti na agresivitě prostředí a mechanického čištění). S pomocí opravné sady lze účinnost ošetření povrchu opětovně obnovit.

Originalitu dodá stylu vaší koupelny i dobře zvolená zástěna, třeba bezrámová pantová zalamovací zástěna Jonio.

 

image_3Hydromasážní vana - zkušený masér vždy po ruce
Masáž přesně směrovanými proudy vody pomáhá k odbourání stresu, přispívá k celkové regeneraci a může pomoci při prevenci zdravotních problémů. Hydromasážní systémy  se stávají stále dostupnějšími díky vysoké spolehlivosti, bezproblémové instalaci i příznivé ceně. Kromě hydromasáže je velmi oblíbená také masáž vzduchovými bublinkami. Vzduch může být pro zvýšení komfortu přihříván. Výhody obou systémů masáže - vodní a vzduchové - lze kombinovat. 

Součástí hydromasážního systému je i přehledný ovládací panel, například pokročilý systém Jupiter

 

 

Chromoterapie - barvy, které léčí
Oblíbená relaxační metoda, postavená na příznivém působení světla a barev na vnímání, má vliv nejen na samotnou psychiku, ale zprostředkovaně také na naše tělo. Zvláště kombinace s hydromasážními systémy je velmi působivá a účinná. Každý den si můžete zvolit vlastní barevnou kombinaci, včetně předem připravených programů s měnící se barevnou paletou. Neoslňující světlo vyniká nízkým příkonem, vysokou spolehlivostí a bezhlučností. Chromoterapie může být silným zážitkem také pro vaše děti a návštěvy.

 image_02

 

Aromaterapie - kouzlo vůní ve vaší vaně
Silice, aromatické látky z rostlin, vnímáme nejen jako vůni, ale pomáhají nastartovat také regenerační biologickou aktivitu. Pro zpříjemnění koupele je v naší nabídce řada aromatických přísad určených přímo pro koupele - od zklidňujících až po prokrvující a léčivé. Koupel plnou vůní si můžete dopřát jak samostatně, tak i v působivé kombinaci hydromasáže a chromoterapie.

 image_01

Více o vanách: