Komfort a kvalita. Tyto dvě slova plně vystihují přednosti akrylátových koupelnových van ze 100% anglického akrylátu. Design van je promýšlen do posledního detailu. Už při samotném návrhu je myšleno na konečné uživatele, a to nejenom na požitek z koupání samotného, ale také na budoucí údržbu. Proto mají všechny vany antibakteriální povrchovou úpravu pro snadné čištění.

Ať už hledáte vanu pro malou, velkou či atypickou koupelnu nebo je vaši prioritou netradiční pojetí vany vždy budete plně spokojeni. Veškeré vany společnosti HOPA splňují vysoké požadavky na užitnou hodnotu výrobku. Na všechny vany Vám poskytneme záruku na dlouhých 10 let.

Nechte se hýčkat hydromasážním systémem, který lze umístit do kterékoli akrylátové vany.

Jako novinku jsme zařadili do našeho sortimentu vany z litého mramoru. Litý mramor je materiálem, který neustále nabírá na oblibě. Je tvořen směsí přírodního mletého dolomitu a polyesterové pryskyřice. Litý mramor si vydobyl pro své vlastnosti vedoucí pozici v moderních koupelnách. Jeho uživatelé oceňují takřka neomezenou životnost, tvarovou stálost, vysokou pevnost a velmi dobrou zvukovou a tepelnou izolaci, která jen těžko hledá konkurenci. Voda tak chladne pomaleji než v klasických vanách. Vany z litého mramoru HOPA se pak řadí mezi luxusní zboží pro ty, kteří ocení precizní zpracování, nekompromisní kvalitu a jedinečné užitné vlastnosti.