Sprchové boxy parní

To, po čem náročnější majitelé masážních boxů nejvíce touží, je parní lázeň, jinak řečeno turecká koupel. Parní lázeň je možno provozovat v různých hladinách teplot a vlhkosti, k čemuž jsou zkonstruovány právě naše boxy. Teploty parní lázně jsou na rozdíl od klasické finské sauny nižší a to od 37 °C do 50 °C. Pobyt v parním boxu zaručuje jemnou péči o pokožku a díky nižším teplotám nechává ulevit dýchacímu ústrojí. Pobyt v parní lázni (v porovnání s klasickou fi nskou saunou) bývá obecně také delší. Individuálně mezi 20 a 40 minutami. Po použití následuje obvykle sprcha a odpočinek bez páry. V případě hydromasážních a parních boxů HOPA si pro takové uvolnění můžete na vestavěném rádiu naladit svou oblíbenou stanici. Společnost HOPA Vám nabízí parní boxy různých rozměrů, typů a barev. Všechny naše parní boxy jsou dodány k zákazníkovi včetně naší odborné montáže.

Co získáte pořízením parní sprchové kabiny?

• Dvacet minut a jste báječně uvolnění
• Parní lázní pročistíte pokožku až do pórů
• Parou a teplem stimulaci krevního oběhu
• Zlepšení funkce dýchacích cest
• Parní lázní se uvolníte po napětí a stresu
• Jemnými proudy vody uvolníte svaly krku a šíje, uleví se Vám od bolestí kříže
• Skotskou sprchou zlepšíte elasticitu pokožky (prevence celulitidy)
• Vlastním osvětlením si navodíte ještě příjemnější atmosféru relaxace
• Stereofonní rádio Vám umocní požitek z parní lázně

 

SOLID SURFACE je jedním z nejmodernějších materiálů, které se používají pro výrobu sanitárního vybavení. Jedná se o kompozitní materiál z polyesteru a kalcium karbonátu, jehož povrch prochází speciální povrchovou úpravou "gel coat" a koncovým leštěním povrchu "3M Extra Cut Compound".

Přidáním specifických příměsí a složek tak vzniká široká škála barev (bílá, slonovinová, černá…) a typů struktury. Tento materiál může mít takřka libovolný tvar i velikost.

Výrobky z tohoto materiálu mají exkluzivní jemný lesk, který předčí výrobky z ABS/akrylátu či keramiky. Mezi další charakteristiky výrobků SOLID SURFACE se řadí výjimečná přesnost. Ohyby a celý povrch těchto výrobků výrazně omezuje usazování nečistot. Důležitou vlastností, kterou oceníte při každodenním používání, je, že tento povrch se velice snadno a lehce čistí, a to bez využití agresivních čističů.

Produkty ze SOLID SURFACE se vyznačují extrémní životností a exkluzivním vzhledem. SOLID SURFACE je testovaný a schválený evropskými a americkými normami a standardy.

mafra

mafra

99 990 Kč82 636,36 Kč90 × 90 cm