Koupelny HOPA

Koupelna už dávno není místem, kde si odbudeme nezbytnou osobní hygienu.

V koupelně každý Váš den začíná i končí. Základem toho všeho by měla být určitá „nadčasovost“ v neutrálních barvách, kterou můžete podle nálady ozvláštnit několika dekoracemi, například barevnými ručníky a předložkami k vaně.

Vany

Jsou dominantou koupelny a tvoří vrchol koupelnového designu. Vany jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří hledají nejen dokonalý funkční design, ale také prvotřídní materiály a zpracování.
Kategorie VANy

V naší nabídce naleznete jak vany se standardní výškou hrany, tak i dneska čím dál více populárnější SLIM vany, které mají hranu vysokou pouze 15 mm.

Sprchové kouty

Jsou tím pravým pro Vaši moderní koupelnu. Produkty jsou navrhovány podle nejnovějších trendů a vyráběny za použití nejmodernějších technologií.
Kategorie sprchové KOUTY

K výrobě používáme prvotřídní materiály s bohatou nabídkou povrchových úprav.

Radiátory

Široká řada barevných kombinací a nabídka klasických i neotřelých tvarů vytváří prostor pro realizaci tradičních i moderních koupelen.
Kategorie RADIÁTORY

Design radiátorů HOPA vychází z celosvětových módních trendů v oblasti vybavení koupelen. Vnáší do jakékoliv koupelny prvek exkluzivity a výjimečnosti společně s nekompromisní kvalitou výrobku.