Hledáme pro vás to nejlepší koupelnové vybavení od kvalitních výrobců z celého světa.

Každý rok vám tak můžeme nabídnout ucelený sortiment, který reflektuje nejmodernější trendy. Pečujeme o vás v celém procesu od poradenství, prodeji, včasných dodávkách i servisu. Můžete se na nás spolehnout více jak 25 let.

Vany

Neustále sledujeme nejnovější trendy. Díky našim přímým a dlouholetým kontaktům na přední výrobce z celého světa vám tak můžeme nabídnout ucelený sortiment van s vysokou kvalitou a příznivou cenou.
Kategorie VANy

V naší nabídce naleznete jak vany se standardní výškou hrany, tak i dneska čím dál více populárnější SLIM vany, které mají hranu vysokou pouze 15 mm.

Sprchové kouty

Design, prvotřídní materiály a výroba za použití nejmodernějších technologií. To jsou parametry, podle kterých zařazujeme do naší nabídky vše, co se týká sprchových koutů. Exkluzivně například spolupracujeme s renomovaným italským výrobcem Forte.
Kategorie sprchové KOUTY

K výrobě používáme prvotřídní materiály s bohatou nabídkou povrchových úprav.

Radiátory

Jedinečný design, prvotřídní zpracování a bezkonkurenční účinnost díky technologii zpracování. To jsou parametry, kvůli kterým si radiátor z naší nabídky zamilujete. Exkluzivně spolupracujeme s renomovaným evropským výrobcem Instalprojekt.
Kategorie RADIÁTORY

Design radiátorů HOPA vychází z celosvětových módních trendů v oblasti vybavení koupelen. Vnáší do jakékoliv koupelny prvek exkluzivity a výjimečnosti společně s nekompromisní kvalitou výrobku.