Elektrické radiátory

Elektrický radiátor je ideální řešení bez nutnosti připojení trubky. Zapojte do zásuvky 220 V a topte jen když potřebujete. Doporučujeme do domů, kde je podlahové topení, které v koupelně tepelný komfort ne vždy dodá. Je vhodný také jako doplněk k TUV topení, kdy lokálně vyhříváte jen koupelnu nebo sušíte ručníky, aniž byste museli zapínat kotel pro ohřev TUV.

Nabízíme vám tři možnosti dodání elektrického radiátoru:

1)     Vyberte si jakýkoli typ radiátoru* v jakékoli barvě a my vám jej dodáme do 4 týdnů připraven k montáži, naplněn a osazen topnou tyčí HOT za zvýhodněnou cenu.

2)     Vyberte si z široké nabídky našich skladových radiátorů* a kombinujte jej s jakoukoli topnou tyčí z naší nabídky. My vše zkompletujeme včetně speciální náplně, kterou elektrické radiátory vyžadují a dodáme vám do 14 dnů připraveno k montáži.

3)     Vyberte si jakýkoli typ radiátoru* s jakoukoli tyčí z naší nabídky, doplňte svoji objednávku o ERAL nemrznoucí tekutinu pro naplnění radiátorů a záslepku k radiátoru ½´, my vám všechny položky dodáme a kompletace s montáží budou pouze na vás.

* Při výběru radiátoru je nutné vždy v detailu produktu ověřit, zda je vhodný pro instalaci elektrické topné tyče.

Aktivní filtry