Reference

Dobrý den Vážení,

moc bychom chtěli s manželem poděkovat za pomoc. Zakoupili jsme sprchový kout Omega a měli jsme problém s montáží. Měli jsme přizvaného řemeslníka a ten nevěděl, jak namontovat, že máme reklamovat, že je to špatně atd... Tak jsme přijeli znovu na market a pán nám dal kontakt na Vás nebo že máme dovézt kout zpět. Nakonec jsem zavolala, manžel to nechtěl ani zkoušet, že to o víkendu nikdo nevezme a už malém nakládal sprchový kout do auta. Nakonec nám paní ochotně po telefonu krok po kroku radila a dopadlo to úspěšnou montáži i bez řemeslníka (mimochodem asi toho neměl tolik namontovaného, jak nám líčil). Paní vysvětlila celý návod (musím uznat se značnou trpělivostí), poradila jakým chyb se vyhnout, aby nedošlo k poškození a nakonec poradila i údržbu. Kout je moc pěkný a vypadá masivně, tak snad i něco vydrží. Takže ještě jednou děkujeme za pomoc. V dnešní době se málokterá firma takhle stará o zákazníky.

 

Přeji hodně úspěchů.

  • p. Spáčilová, 18. března 2024

Dobrý den, včera dopoledne (v pondělí 3.10.2022) jsme s manželem navštívili vaši vzorkovnu HOPA v Divnici. Jsme z Ústeckého kraje, stavíme si dům, byli jsme na Moravě na dovolené a při té příležitosti jsme chtěli vidět vanu pro dva od vaší firmy, která se nám líbí. Měli jsme vybrané dva typy vany a chtěli jsme je vidět na vlastní oči. Shodou okolností tyto vany vystaveny ve vzorkovně nebyly. Paní, která nás obsluhovala, byla tak hodná, že nám po chvilce čekání zajistila to, že nám pán ze skladu obě vany dovezl a na místě ukázal. Byli jsme velmi mile překvapeni za takové ochotné lidi. Nakonec jsme si jednu vanu vybrali. Z katalogu, která jsme na místě dostali, si vybereme ještě další věci do koupelny, které si společně s vanou objednáme. Jen jsem vám chtěla za mě i za mého manžela tímto mailem poděkovat za snahu a ochotu, která není vždycky samozřejmostí. 

 

S pozdravem z okresu Louny Eva. 

  • Eva, Louny, 4. října 2022 


 

"Dobrý den,  

dnes jsem si převzal Vámi zaslanou novou sprchovou hadici, což potěšilo nejen mě, ale hlavně manželku. Velice bych Vám chtěl poděkovat za neskutečně rychlé vyřízení reklamace, s čímž jsem se doposavad nesetkal. Z přístupu k reklamaci, ochotě a hlavně komunikaci se zákazníkem jste alespoň pro mě na trhu jednička a každopádně Vás kdykoli doporučil k nákupu zboží. 

Přeji Vám i Vašim zaměstnancům zdraví, pohodu k vánočním svátkům a podnikatelské úspěchy vedení firmy do dalších let. Doufám, že i nadřízení si Vás zaměstnance cení, neboť dobrou firmu děláte právě i Vy. 

Děkuji a s pozdravem  

Aleš" 

  • Aleš, 11. prosince 2021 


 

"Chci Vám, p. XXX, touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní vyřešení problému vzniklého s mojí objednávkou. Zásilku jsem 18.5. obdržel v pořádku. 
Jako bývalý ekonom velké firmy oceňuji naprosto profesionální přístup k zákazníkovi Váš i Vašich kolegů. Pro dobré fungování vaší společnosti je váš kolektiv spolupracovníků jistě velkým přínosem. 
Přeji všem pohodu v zaměstnání a mnoho hezkých chvil v osobním životě." 

  • Ing. Vladimír Štěpán, 19. května 2018 
    Upraveno jméno z důvodu zabezpečení soukromí 

-

"Výborný a moc spolehlivý prodejce. S obchodem a kontaktem jsme moc spokojení. Vana je nádherná, doprava super. Moc děkuji tomuto prodejci za skvělý obchod, a mohu ho všem moc doporučit na Aukru!" 

  • Baraba22, 19. dubna 2017 

"Transakce proběhla úspěšně. Doporučeno. Bezproblémový a spolehlivý prodejce!" 

  • JanIvanov1234, 21. ledna 2014 

"Rychlé dodání, kvalitní zboží, Chyběla jen drobnost, dodáno obratem PPL. Jsem velmi spokojen.Děkuji a doporučuji." 

  • neverhappy, 25. února 2013